Ultramaraton Jaga-Kora

20.05.2023 Rymanów Zdrój

Nowy termin imprezy 01.08.2020

Teraz już oficjalnie przekładamy naszą imprezę na nowy termin 01.08.2020. Każdy kto deklaruje chęć startu w nowym terminie nie musi robić nic. Co w przypadku gdy w nowym terminie nie możesz pobiec? Przede wszystkim prosimy o wypełnienie formularza do końca czerwca:

Link nieaktywny.

Masz możliwość:

✔️Przepisania pakietu na rok 2021.
✔️Odstąpienia pakietu komuś innemu aż dwóch tygodni przed startem biegu.
✔️Zwrotu wpisowego w postaci 80%. Decyzje możesz podjąć do końca roku.
✔️Bezkosztowej zmiany dystansu na dłuższy dla 40km i 70km.

Wszyscy zawodnicy, którzy będą chcieli pobiec w sierpniu otrzymają bezpłatny nocleg w warunkach turystycznych (na glebie) w sali domu ludowego. Jest to uwarunkowane tym, że z uwagi na sytuację niczego pewni być nie możemy, dlatego nie chcemy aby ktoś z Was ponosił jeszcze kolejne koszty z zaliczkami na nowe rezerwacje noclegów.

Zapisy cały czas pozostają zamknięte. Wznowimy je dopiero, gdy sytuacja z pandemią się uspokoi i będą znane oficjalne daty możliwości ponownej organizacji imprez i zgromadzeń. Na chwilę obecną zaczynamy całą naszą papierologię od nowa. Każdy, kto będzie chciał pomóc jest mile widziany!

Pojawią się na pewno uwagi, że termin jest zły, że pokrywa się z innymi imprezami. Tak, niestety nie ma możliwości zrobienia tego w taki sposób aby było idealnie. Przeniesienie takiej imprezy to ogromna logistyka, liczba elementów, które muszą zagrać się razem nie daje również możliwości dowolnego wyboru terminu. Dlatego dajemy Wam kilka opcji do wyboru. Termin sierpniowy jest prawdopodobny, różne źródła różnie podają. Nie wykluczamy opcji, że również ta data może się nie udać. W takim wypadku wszystko zostanie przeniesione na 2021. Nie planujemy kolejnego rezerwowego terminu, gdyż jesień jest już wypełniona do granic możliwości. Sami wiecie jak to wszystko wygląda… Trzymajmy wszyscy kciuki, żeby to się szybko skończyło i spotkamy się w końcu na ścieżkach Beskidu Niskiego!

Bardzo dziękujemy wam wszystkim za dużo motywujących słów, które do nas napływały i wiarę w to, że uda się jeszcze razem pochlapać się w naszym pięknym błotku